Evde Hemşirelik Hizmeti

Evde Sağlık Hizmetleri Alanında Nitelikli Hizmetler

Sağlık, özellikle günümüz şartlarında önemi git gide artan ve tüm insanların ortak derdi olan evrensel bir kavramdır. Bu alandaki sağlık hizmetleri de birçok farklı başlık içerisinde ve pek çok farklı dalda incelenmektedir. Birçok insan bu anlamda evde sağlık çalışmaları alanında hizmet almakta ve hayatlarını daha iyi bir şekilde sürdürmek adına sağlıklarına dikkat etmektedir. Bu ve buna benzer özellikle hasta ve yaşlı insanlar başta olmak üzere pek çok bireye evde hemşirelik hizmeti sağlamakta olan firmamız, alanında profesyonel ve uzman hizmetleri ile tanınmaktadır.

Hızlı ve Etkin Çalışma Prensipleri

Kendi alanında oldukça hızlı ve etkin çalışma prensipleri ile tanınmakta olan Etiler Evde Hasta Bakım firmamız, profesyonel sağlık hizmetlerine kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Evde hasta bakım desteğine ihtiyaç duyan bireyler için var gücüyle hizmetlerine devam eden firmamız, pratik bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Nitelikli ve Uzman Kontrolünde Evde Sağlık Hizmetleri

Kendi alanında uzman ve profesyonel bir sağlık ekibini de bünyesinde barındırmakta olan Etiler Evde Hasta Bakım markamız, evde hemşirelik hizmeti alanında mükemmel ve kusursuz bir ekip çalışma temposuna sahiptir. Hasta bireylerin hızlı ve profesyonel hizmet alabilmesi için canla başla çalışan firmamız sağlık ekibi, insan sağlığını her şeyin üzerinde tutmakta ve bütün hizmetlerini de bu ilke doğrultusunda bireylere sunmaktadır.

Evde uzun dönem hemşirelik hizmetlerimiz, her yaştan akut, kronik ve terminal dönemdeki hastalara evlerinde veya bulundukları ortamda hemşirelik bakımının sağlanmasıdır.

Hastalar, aileler ve bakım veren bireylere odaklanan, hizmet planı ve standartları oluşturulmuş, tüm hastalara yaşadıkları ortamda (özel hemşirelik hizmetleri, evde sağlık ve evde bakım hizmetleri için) gerekli hizmeti planlayan, uygulayan ve değerlendiren sağlık profesyonelleridir. Evde bakım hemşireleri; etkili iletişim, kanıta dayalı uygulama ve klinik karar verme becerilerinde yetkin çalışanlarımızdır.

Ulus Saglik Kabini hemşireleri TC Üniversiteleri veya Yüksekokullarından mezun, yoğun bakım ve evde bakım deneyimi olan ve de sürekli hizmet içi eğitimi alan sağlık çalışanlarımızdır.

Evde Pansuman
Evde Hemşire
Evde Serum Takma
Evde İgne
Evde Sonda Takımı
Evde Tedavi Hizmetleri

Şimdi Ara